Menu
Městys Plaňany
PlaňanyOficiální internetové stránky
800 let městyse Plaňany
1222              2022
nahoru

VÝSLEDKY ZÁVODNÍCH SPORTOVNÍCH RYBÁŘŮ MO ČRS PLAŇANY V ROCE 2017

VÝSLEDKY ZÁVODNÍCH SPORTOVNÍCH RYBÁŘŮ MO ČRS PLAŇANY V ROCE 2017

Výsledky plavaná 2017

VÝSLEDKY ZÁVODNÍCH SPORTOVNÍCH RYBÁŘŮ MO ČRS PLAŇANY V ROCE 2018

 

8.- 9. 4. Mazalův memoriál Břeclav – Dyje

 Hanyková Eliška       so 2/ne 2            10080g/8970b                                     2.místo

Purkrábková Hana    so 7/ne 5             3640g/1740g                                    23.místo

Syrovátka Pavel         so 2/ne 4             2110g/4910g                                    27.místo

 

15.-16. 4 . I.liga Břeclav Dyje 1.kolo

Syrovátka Pavel         so 9/ne 6              4370g/11490g

Team Nové Strašecí  9.místo po 1.kole 

 

22.-23. 4. Nova domus Jindřichův Hradec – Nežárka

Syrovátka Pavel          so 2/ne 2,5        3820g/5870g                                     6.místo

Purkrábková Hana     so 6/ne 3            2770g/2620g                                    18.místo

Kategorie U14

Smitková Tereza      so  4/ne 1         2990g/5590g                                  1.místo

Hanyková Eliška          so 7/ne 2          1740g/5020g                                        3.místo

 

29.-30.4. II. liga sk. „B“ 1.kolo Sedlčánky – Labe

Purkrábková Hana      so 2/ne 8          16250g/15880g

Hervert Jan                   so 4/ne 4          8250g/23450g

Kadlec Vratislav            so 6/ne 9        9940g/18790g

Černohlávek Jakub       so 5/ne 2      14000g/16520g

Plaňany po prvním kole na 3.místě.

 

29.-30. 4. II.liga sk. „A“ Jindřichův Hradec – Nežárka

Hanyková Eliška           so 11/ne 12        130g/ 0g

Team Black Bass 11.místo v 1.kole.                                                                                                                    

 

6.- 7.5. Středočeská juniorka – Pečky Benešák jarní kolo

Hanyková Eliška     so 1/ne 1            4140g/4970g                         1.místo 

Smitková Tereza          so 2/ne 1                 4050g/4610g                               2.místo

Hanyk Jakub                 so 3/ne 2                    620g/1510g                               6.místo

Strniště Daniel             so 2/ne 3                    870g/980g                                  7.místo    

Smitka Antonín            so 5/ne 3                    510g/1010g                             11.místo

Dědková Anna Marie   so 3/ne 5                   600g/   0g                                 12.místo  

Dvořáček Martin           so 6/ne 3                   160g/210g                               13.místo

Strniště Šimon               so 4/ne 6                    530g/340g                              15.místo

-

 

13.-14. 5  MiČR U15 Šumperk – Desná

Hanyková Eliška             so 3/ne 2                6310g/5150g                               2.místo

Smitková Tereza             so 8/ne 9               3090g/2740g                             17.místo

 

20.-21. 5.MiČR Žen Mšecké Žehrovice – Kačák 4

Purkrábková Hana      so 1/ne 1           23260g/26190g                        1.místo

Smitková Tereza             so 3/ne 5             15650g/14670g                            8.místo

Hanyková Eliška              so 5/ne 4              7250g/24190g                             9.místo

-

 

20.-21. 5 Mistrovství Evropy – Itálie – Canalbianco

Syrovátka Pavel               so 2/ne 4             9763g/5398g                                6.místo

Družstvo České republiky obsadilo 4.místo z 24 států.

 

27.-28.5. Pohár krále Jiřího Poděbrady – Labe

Syrovátka Pavel               so 2/ne 1                    25020g/18850g                     2.místo   

Hanyková Eliška                  so 6/ne 1                           6660g/ 29860g                    12.místo

Kadlec Vratislav                  so 2/ne 6                        12400g/10740g                      13.místo

Smitková Tereza                 so 9/ne 6                           9380g/20810g                      30.místo

Černohlávek Jakub             so 9/ne 9                          3720g/6060g                         36.místo

Purkrábková Hana             so 10/ne 10                    7530g/12590g                         39.místo

Syrovátka Vladimír            so 10/ne 10                     4400g/7010g                          40.místo

 

3.- 4. 6. II.liga sk. „A“  Hluboka nad Vltavou- Vltava

Hanyková Eliška          so 3/ne 7                         2970g/2460g

Team Black Bass  ve druhém kole 8.místo.  Po dvou kolech 12.místo.

 

3.- 4. 6. II.liga sk. „B“  Mlabá Boleslav – Jizera

Purkrábková Hana        so 2/ne 3                        15650g/12460g

Hervert Jan                     so 2/ne 3                        11910g/6080g

Kadlec Vratislav              so 2/ne 1                         6620g/37020g

Černohlávek Jakub        so 10/ne7                        7100g/11160g

MO Plaňany ve druhém kole 3.místo. Po dvou kolech 2.místo.

 

 

17.-18.6. MeMi ČR – Pardubice -Labe

Kadlec Vratislav              so 7/ne 12                     6940g/5600g                   34.místo

Syrovátka Pavel             so16/ne 11                     3900g/5740g                   52.místo

Purkrábková Hana       so19.5/ne22                     2020g/2460g                  86.místo

 

24.-25.6. I.liga Liběchov – Labe – 2.kolo

Syrovátka Pavel              so 5/ne 9                         3380g/8700g

Nové Strašecí ve druhém kole 8.místo. Po dvou kolech 9.místo         

 

1.- 2. 7. Územní přebor – Bělá pod Bezdězem – rybník Slon

Purkrábková Hana           so 2.5/ne 1                      1030g/1310g                2.místo

Purkrábek Pavel                 so 2/ne 3                         550g/1130g                 6.místo

Smitková Tereza              so 4.5/ne 2                         240g/890g                   8.místo

Hanyková Eliška               so 6/ne 1                            790g/4900g                 9.místo

Henyk René                      so 5/ne 2                             910g/3250g               10.místo

Smitka Antonín                so 6/ne 6                               10g/220g                 18.místo

Divize – družstvo MO Plaňany  1.místo  ( Smitková Tereza, Hanyk René, Purkrábek Pavel).

 

8.- 9. 7. Hradec Králové- Labský Pohár - Labe

Purkrábek Pavel          so 6/ne 11                   6840g/1700g        37.místo

 Hradec Králové- Labský pohár – U-15

Hanyková Eliška          so 3/ne3                        2160g/2020g        3.místo

 

14.- 15. 7. I.liga Pasohlávky – Dyje -3.kolo

Syrovátka Pavel           so 5/ne 8                    15040g/6960g      

Nové Strašecí ve třetím kole 7. místo. Po třech kolech 9.místo.

 

22.-23.7.Pasohlávky – Dyje – Mušovský Pohár

Purkrábková Hana             so 5/ne 8                           4920g/5640g             24.místo

 

5.-6. 8. Veterán Cup   Pardubice-Labe

Purkrábek Pavel           so 6/ne 7                               880g/7680g                15.místo

 

 

26.27. 8. MS - žen Maďarsko- Szolnok

Purkrábková Hana          so 3/ne 7                           5790g/5514g               20.místo

Team ČR -5.místo z sedmnácti států.

.

9.-10. 9. II.liga sk. „A“  Všenory – Berounka- 3.kolo

Hanyková Eliška                so 10/ne 5                           110g/4220g

Black Bass Praha ve třetím kole 2. místo. Po třech kolech 7.místo.

 

9.-10. 9. II.liga sk „B“ Liběchov – Labe- 3.kolo

Purkrábková Hana            so 4/ne 6                          2910g/8130g

Kadlec Vratislav                 so 4/ne 4                         7250g/10840g

Hervert Jan                         so 2/ne 7                         12180g/7390g

Černohlávek Jakub            so 8/ne 8                           4420g/2520g

MO Plaňany  3.místo ve třetím kole. Po třech kolech 2.místo.

 

 16.-17. 9. Středočeská juniorka Nymburk – Labe podzimní kolo

Vrba David             so 1/ne 1                 12420g/17170g                 1.místo

Hanyková Eliška          so 1/ne 1                     15610g/12810g                        2.místo

Hanyk Jakub                so 3/ne 2                      3270g/14230g                          5.místo

Strniště Daniel             so 4/ne 1                     3570g/9440g                           6.místo

Smitka Antonín            so 3/ne 3                     3430g/6360g                           9.místo

Smitková Teraza          so 2/ne 6.5                  3510g/ 0g                               11.místo

Mecl Ondřej                  so 6/ne 4                      330g/4160g                          13.místo

Hnátek Štěpán              so 5/ne 6                     2140g/0g                               15.místo 

Dědková Anna Marie  so 5/ne 7                         50g/0g                                18.místo

..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Středočeská juniorka celkově „jaro + podzim“

     1.místo                            Hanyková Eliška                            4.závody

     3.místo                            Hanyk Jakub                                  4.závody

     4.místo                             Strniště Daniel                              4.závody

     6.místo                             Smitková Tereza                           4.závody

     8.místo                             Smitka Antonín                             4.závody

    12.místo                            Dědková Anna Marie                   4.závody

    13.místo                            Vrba David                                     2.závody

    16.místo                            Dvořáček Martin                           2.závody

    18.místo                            Mecl Ondřej                                   2.závody

    19.místo                            Strniště Šimon                               2.závody

    21.místo                            Hnátek Štěpán                               2.závody

..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.-17. 9. I.liga – Šumperk – Desná – 4.kolo

Syrovátka Pavel            so 2/n 2                     13600g/11400g

Nové Strašecí 1.místo ve čtvrtém kole.  Celkově 4.místo v I.lize.

 

23.-24.9  II.liga sk, „A“   Hracholusky – Mže- 4.kolo

Hanyková Eliška                so 2/ne 5                           1455g/1540g

Hanyk René                        so 8/ne 10                         685g/905g

Black Bass Praha  9.místo ve čtvrtém kole. Celkově  8.místo v II.lize sk.“A „.                                     

 

23.-24.9.  II.liga sk. „B“  Mělník– Labe – 4.kolo

Purkrábková Hana             so 6/ne 9                           10430g/14920g

Hervert Jan                          so 2/ne 1                           27430g/32150g

Kadlec Vratislav                  so 10/ne 4                           12790g/30800g

Černohlávek Jakub             so 6/ne 8                               9310g/14220g                

  MO ČRS Plaňany 4.místo ve čtvrtém kole. Celkově 2.místo v II.lize sk. „B“.

.

30.9.-1.10. Pohár kněžny Ludmily  Mělník – Labe

Syrovátka Pavel                    so2/ne 1                         18750g/28735g           2.místo

Purkrábková Hana               so 4/ne 8                        16130g/17570g          18.místo

Vrba David                            so 10/ne 11                      5615g/13680g          44.místo

.

 

7.-8.10.  Územní přebor divize Pečky – Benešák - podzimní kolo

Syrovátka Pavel                   so 2/ne 1                            1420g/3710g             2.místo

Hanyk René                           so 2/ne 6                            2190g/840g            10.místo

Purkrábek Pavel                    so 6/ne 4                              480g/1820g          14.místo

Syrovátka Vladimír                so 5/ne 5                             450g/400g            15.místo

Hanyková Eliška                     so 7/ne 3                                  0g/660g            16.místo

Smitka Antonín                      so 5/ne 7                               510g/10g             17.místo

Smitková Tereza                     so 6/ne 6                              380g/0g               18.místo

Vrba David                               so 6/ne 6                                80g/140g           19.místo

Purkrábková Hana                  so 7/ne 6                               320g/0g              20.místo

.

 

Soutěž družstev – Divize

MO Plaňany ve složení Purkrábek Pavel, Vrba David, Smitková Tereza 2.místo

.

 

Územní přebor celkově- jaro + podzim

6.místo                            Hanyk René                                             4.závody

7.místo                            Purkrábek Pavel                                      4.závody

9.místo                            Purkrábková Hana                                  4.závody

10.místo                          Hanyková Eliška                                      4.závody

12.místo                          Smitková Tereza                                      4.závody

14.místo                          Smitka Antonín                                        4.závody

15.místo                           Syrovátka Pavel                                       2.závody

23.místo                           Syrovátka Vladimír                                  2.závody

24.místo                           Vrba David                                                2.závody

.

14.-15.10.   Pohár Perštejn Pardubice – Labe

Smitková Tereza            so 9/ne 2                 7480g/13120g        28.místo

Purkrábková Hana                so 3/ne 8                      12540g/2540g            29.místo

Hanyková Eliška                    so  4/ne 8                      4200g/2140g             37.místo

 

Celkem naši závodní rybáři nachytali 1291,795kg ryb.

Datum vložení: 31. 10. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 31. 10. 2017 0:00
Autor:

Informace, které by
Vás mohly zajímat

Veřejné zakázky

Portál pro vhodné uveřejnění
NEN

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24
1
25 26
27 28 29 30 31 1 2

CzechPoint



Czech POINT

Mapový portál


gis

Dotace a projekty

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na
Smart Info
Dostávejte důležitá oznámení z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů
Například: Pozvánky na připravované události a akce, krátké a podstatné informace...
Co znamená Smart info?
  • Doručování SMS a e-mailů
  • Bezplatná služba
  • Jednoduchá a rychlá registrace
  • Možnost výběru kategorií zpráv
  • Jeden účet pro více služeb
  • Osobní údaje v bezpečí

Plaňany

Naše místní části Městys Plaňany