...
Plaňany
logo EU a IROP
Výstavba a rekonstrukce chodníku podél ulice Tyršova v Plaňanech – III. etapa Odborné učebny a bezbariérový přístup v ZŠ Plaňany

Krajský přebor mládeže v plavané jarní kolo – Středočeská juniorka MAVER

Krajský přebor mládeže v plavané jarní kolo – Středočeská juniorka MAVER

MO Plaňany z pověření Středočeského územního svazu za podpory odboru mládeže a sportovní činnosti uspořádala jarní kolo krajského přeboru mládeže v plavané – Středočeská juniorka MAVER.

ČRS, z. s., MO Plaňany z pověření Středočeského územního svazu za podpory odboru mládeže a sportovní činnosti uspořádala jarní kolo krajského přeboru mládeže v plavané – Středočeská juniorka MAVER.

IMG_2437Závody se konaly v termínu 6. – 7. 5. 2017 na revíru 411042 podrevír 2 rybník Benešák v Pečkách. Zúčastnilo se jich 19 závodníků ze čtyř MO – Nymburk, Mladá Boleslav, Rakovník a domácí Plaňany. Vyhodnoceny byly kategorie U10, U15, U20 a dívky.

Vyhlášení výsledků se ujala místostarostka městyse Plaňany paní Leona Sixtová, ceny předal vedoucí odboru mládeže.

Ceny od firmy MAVER, nejenom pro vítěze, ale i pro všechny ostatní závodníky věnoval pan František Hanáček.  Děkujeme.

..

 

 

 

 

 

 

 

 

..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky U10 + U15 Sobota

  1. Michal Hošek – MO ČRS Rakovník
  2. Eliška Hanyková – MO ČRS Plaňany
  3. Vít Szecsenyi – MO ČRS NymburK

 

Výsledky U10 + U15 Neděle

  1. Eliška Hanyková – MO ČRS Plaňany
  2. Tereza Smitková – MO ČRS Plaňany
  3. Jan Linhart – MO ČRS Mladá Boleslav

 Celkové výsledky U10

  1. Jakub Hanyk – MO ČRS Plaňany – součet umístění 5
  2. Jiří Červenka – MO ČRS Mladá Boleslav – součet umístění 6
  3. Antonín Smitka – MO ČRS Plaňany – součet umístění 8

Celkové výsledky U15

  1. Eliška Hanyková – MO ČRS Plaňany – součet umístění 2
  2. Tereza Smitková – MO ČRS Plaňany – součet umístění 3
  3. Vít Szecsenyi – MO ČRS Nymburk – součet umístění 3

Celkové výsledky DÍVKY

  1. Eliška Hanyková – MO ČRS Plaňany – součet umístění 2
  2. Tereza Smitková – MO ČRS Plaňany – součet umístění 3
  3. Anna Marie Dědková – MO ČRS Plaňany – součet umístění 8

Celkové výsledky U20

  1. Jan Šimáček – MO ČRS Mladá Boleslav – součet umístění 2
  2. Michal Jecha – MO ČRS Nymburk – součet umístění 4

Nejmladší závodník: Antonín Smitka – MO ČRS Plaňany

Výsledková listina – U10,15               Výsledková listina U20

.

Datum vložení: 7. 5. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 7. 5. 2017 0:00
Autor: rybar rybar

Zprávy SMS 

Registrace zde

Veřejné zakázky

2020

nn

CzechPoint

Czech POINT

Mapový portál

gis

TURISTICKÉ MÍSTO

TURISTICKÉ MÍSTO

Aktuální teplota

22.10.2021 03:03

Aktuální teplota:

7,8 °C

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25
1
26 27 28 29 30 31

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Svátek

Dnes je 22.10.2021

Svátek má Sabina

Zítra má svátek Teodor

Informace od nás

Smart info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Více o službě

Chci se zaregistrovat